Delfino Hamam Alanya
WhatsApp Rezervasyon Hattı
Rezervasyon Yap
Marketing & Design managed by Omer Demirel.
WhatsApp ile Rezervasyon
Delfino Hamam Alanya
  1. Turkish Bath Alanya

Turkish Bath Alanya

Turkish Bath - Alanya Turkish Bath - Alanya Masaj
51800

Turkish Bath Alanya

Hamam, bizim insanımız için çok özel bir yere sahip ve asırlardır bu kültürü yaşatmayı başarmış durumdayız. Turkish Bath Alanya ekibi olarak Delfino markasını da sizinle buluşturmak istedik. 2009 yılında hizmet vermeye başlayan ve bu sektörde yer alan işletmemiz, nezih bir ortam yaratmak adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Hijyen konusunda da büyük bir hassasiyete sahibiz ve zaten ziyaretlerinizi gerçekleştirdiğinizde bunu çok daha net bir şekilde görecek ve anlayacaksınız.

Turkish Bath şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza çok sayıda işletme çıkacaktır ancak ne yazık ki bazı işletmeler hijyen konusunda hataya düşebiliyor ve eksik kalıyor. Bu sektörde en önemli detaylardan bir tanesini atlamamak şart ve bizler de bu konuda büyük bir özen gösteriyoruz.

Hijyen konusunda gösterdiğimiz hassasiyeti fiyatlar konusunda da gösteriyor ve en uygun rakamlar ile karşınıza çıkıyoruz. Dilediğiniz zaman bir kıyaslama yapabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Hamam ortamını yaratırken Türk hamam kültürüne uygun şekilde dizayn ettik. Kurnalarımız, göbek taşımız ve personel kadromuz da bu kültüre uygundur. Deneyimli personelimiz sayesinde güzel bir masaj hizmeti alabilir ve bedensel rahatlamayı üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Haftanın her günü kapılarımızı açık tutuyor ve siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Deneyimli Personel Kadrosu ve Masaj Hizmeti

Bu işi gerçekten iyi yapan ve yine bu işin eğitimini almış olan personelimiz ile birlikte sektörde bir adım önde yer aldığımızı düşünüyoruz. Turkish Bath aramalarında bir adım öne çıkmamızın asıl nedeni de budur. Teoride ve pratikte profesyonel bir tavır sergileyen çalışma arkadaşlarımız, güzel bir masaj hizmeti ile haftanın tüm stresini atmanıza yardımcı oluyor. Kendinizi daha iyi hissetmek ve yoğun geçen haftayı geride bırakmak adına sizler de işletmemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizleri en iyi şekilde ağırlamak ve buradan mutlu ayrılmanızı sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz. Memnuniyet ve güven bizler için çok önemli ve bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet de üst seviyededir.

Çalışma Saatleri

Haftanın her günü 08:00 - 00:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için
Hemen Ücretsiz Arayın!

+90 534 690 45 86
Alanya Hamam Fiyatları
Loading...