Delfino Hamam Alanya
WhatsApp Rezervasyon Hattı
Rezervasyon Yap
Marketing & Design managed by Omer Demirel.
WhatsApp ile Rezervasyon
Delfino Hamam Alanya
  1. Dr Fish Alanya

Dr Fish Alanya

Dr Fish Alanya - Dr Fish Spa
51864

Dr Fish Alanya

Doğanın bizlere sunduğu çok sayıda mucize var ve şifa dağıtan balıklar da bunlardan bir tanesidir. Özel bir türden bahsediyoruz ve dünya üzerinde birçok ülkede bu tedavi yöntemine başvurulduğunu da belirtmek gerekiyor. Dr. Fish sayesinde sizler de romatizma ve eklem ağrılarından kurtulmuş olacaksınız. Balıkların vücudunuza temas etmesi ile tedavi başlıyor ve düzenli uygulama sayesinde sizler de sağlığınıza kavuşuyorsunuz. Bazılarınıza bu durum garip gelebilir ancak az önce de söylediğimiz gibi dünya üzerindeki birçok ülkede bu tedavi yöntemi bir hayli popüler ve yine bu tedaviden faydalanan insanların yorumlarını incelerseniz eğer ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Dr. Fish Spa hizmeti ile karşınızdayız ve Delfino ailesi olarak sizlere en uygun ortamı sağlamaya devam ediyoruz. Deneyim sahibi personelimizden konu ile ilgili bilgi alabilir ve nasıl hareket etmeniz gerektiğini de detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Dr. Fish Alanya ayrıcalığı ile birlikte eklem rahatsızlıklarınızın yanı sıra selülit probleminden de kısa süre içerisinde kurtulacaksınız. Çok sayıda insana hizmet veriyoruz ve yeni müşterilerimize de kapılarımızı aralamış durumdayız. Spa, hamam ve çok özel etkinlikler ile birlikte sizler de işletmemizden rahatlamış bir şekilde ayrılacaksınız.

Yeni Dönemin En Popüler Tedavi Yöntemi

Sağlık dağıtan özel bir tür, yine özel olarak hazırladığımız havuzumuzda sizleri bekliyor. Balıklarla dolu havuzda tedavi olmak ilk etapta ilginç gelebilir ancak faydalarını öğrendiğinizde sizler de hiç tereddüt etmeden bu havuzdaki yerinizi alacaksınız. Delfino ailesinin sunduğu çok özel hizmetlerden bir tanesidir ve az önce de dile getirdiğimiz gibi sayısız insanı bu adreste misafir etmeye devam ediyoruz ve her biri işletmemizden memnun bir biçimde ayrılıyor. Sizler de dilediğiniz an yerinizi alabilir ve tedavi için ilk adımı atabilirsiniz. Spa ve hamam konusunda da hizmet alabileceğinizi belirtmek isteriz ve bu konuda da deneyim sahibi personel kadromuz en iyi şekilde sizlere yardımcı olacaktır. Sorularınız ve merak ettikleriniz için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Dr. Fish ve çok daha fazlası bu adreste sizleri bekliyor ve sizi misafir etmek için de sabırsızlanıyoruz.

Çalışma Saatleri

Haftanın her günü 08:00 - 00:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için
Hemen Ücretsiz Arayın!

+90 534 690 45 86
Alanya Hamam Fiyatları
Loading...