Delfino Hamam Alanya
WhatsApp Rezervasyon Hattı
Rezervasyon Yap
Marketing & Design managed by Omer Demirel.
WhatsApp ile Rezervasyon
Delfino Hamam Alanya
  1. Delfino Hamam

Delfino Hamam

Delfino Hamam - Alanya Spa - Alanya Hamam
52654

Delfino Hamam

Delfino Hamam, 2009 yılında sektöre adım atan ve İbrahim Paralı tarafından kurulan özel bir işletmedir. Spa hizmetlerinin yanı sıra hamam, masaj ve Dr. Fish gibi hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda işletme içerisinde yer alan kuaförü ile de çok yönlü bir çalışmaya imza atıyor. Müşteri memnuniyetini benimseyen ve yine müşteri odaklı çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren işletmemiz, sektörün en köklü firmalarından biri olarak karşınıza çıkıyor. Masaj konusunda eğitim almış olan ve hem teoride hem de pratikte üst düzey seviyede işlere imza atan deneyim sahibi personelimiz ile birlikte karşınızdayız.

Delfino Hamam markasını sektörde bir adım öne taşımak ve hatta kısa süre içerisinde zirveye yerleştirmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Delfino Turkish Bath olarak sizleri ağırlamak ve en iyi şekilde misafir etmek bizim için önemli bir görev ve yıllardır bu görevi layıkıyla yerine getiren bir ekibe sahibiz. Kadın ve erkek, yerli ve yabancı personel kadromuz ile birlikte geniş bir kitleye hitap ediyor ve bedensel rahatlamanın yanı sıra zihinsel rahatlama konusunda da misafirlerimize kusursuz bir şekilde yardımcı oluyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Delfino Turkish Bath ailesi olarak önceliğimiz elbette müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu oranı %100’e taşımak her ne kadar zor olsa da bizler zor olanı seviyor ve bunun için mücadele veriyoruz. Profesyonel masaj ve hamam hizmetleri ile birlikte Dr. Fish etkinliği ile de buradayız. Uygun rakamlar ile birlikte her bütçeye hitap edebilmek ve sizleri bu bağlamda da mutlu etmek istiyoruz.

Sektörü iyi tanıyan yönetim kadromuzun yanı sıra deneyim sahibi personel kadromuz ile de ortaya kusursuz işler koyuyoruz. Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak adına web sitemizi inceleyebilir ve dilerseniz personelimiz ile de iletişime geçebilirsiniz.

Hamam kültürünü günümüze taşımak ve bu kültürü yeni dönemde de yaşatmak bizim en büyük görevimizdir ve siz değerli dostlarımızın desteği ile birlikte bunu da en iyi şekilde yerine getirdiğimizi düşünüyoruz.

Çalışma Saatleri

Haftanın her günü 08:00 - 00:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için
Hemen Ücretsiz Arayın!

+90 534 690 45 86
Alanya Hamam Fiyatları
Loading...