Delfino Hamam Alanya
WhatsApp Rezervasyon Hattı
Rezervasyon Yap
Marketing & Design managed by Omer Demirel.
WhatsApp ile Rezervasyon
Delfino Hamam Alanya
  1. Alanya Spa

Alanya Spa

Alanya Spa - Alanya Spa Fiyatları
51250

Alanya Spa

Latince karşılığı "Selus Per Aqua" olan ve sudan gelen sağlık olarak tanımlayabileceğimiz Spa, bedensel ve zihinsel anlamda rahatlamak adına tercih edilebilecek etkinliklerden bir tanesidir. Son dönemde ülkemizde çok daha popüler hale geldiğini görebiliyoruz ve Alanya Spa olarak bizler de bu sektörde yerimizi almak istedik 2009 yılında faaliyete geçen işletmemiz, an itibarıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve hafta içerisinde sayısız insana ev sahipliği yapıyor. Suda yapılan terapi, bedensel olarak rahatlamanızı ve kendinizi çok daha zinde hissetmenizi sağlıyor. İşletme olarak profesyonel bir tavır ile bu sektörde yer alıyor ve siz değerli dostlarımıza da en iyisini sunuyoruz.

Suda bakımın yanı sıra doğal taşlardan alınan yardım ve aromatik yağların gücü ile birlikte haftanın yorgunluğunu atmak da mümkün hale geliyor. Cilt bakımından selülit tedavisine kadar çok geniş bir yelpazede fayda sağlamak mümkün ve hatta bu terapiyi düzenli olarak tercih eden sayısız insanın olduğunu da unutmamak gerekiyor. Alanya Spa merkezimizi ziyaret ederek sizler de daha keyifli ve daha rahatlatıcı bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Kapılarımız haftanın her günü açık ve sizleri misafir etmekten mutluluk duyuyoruz.

Selülit Tedavisinde Spa Etkisi

Spa masajı, insan vücudunda önemli etkilere sahip ve selülit tedavisinde de yine önemli bir yer edindiğini belirtmekte fayda var. Son dönemde özellikle kadınlar tarafından çok daha sık tercih ve tavsiye ediliyor. Daha önce bu tür bir deneyime tanıklık etmemiş olabilirsiniz ancak Delfino ailesi ile tanışarak sizler de ilk deneyimlerinizi daha kusursuz bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Alanya Spa ile birlikte kusursuz bir terapi sizleri bekliyor ve buradan çıktığınızda rahatlamış hissedeceğinizin sözünü de veriyoruz. Yenilenmek ve bir diğer güne daha zinde bir şekilde adım atmak isterseniz eğer sizler de hemen şimdi ziyaretlerinizi gerçekleştirebilir ve Spa etkisine tanıklık edebilirsiniz. Alanya Spa olarak bu konuda en iyisi olduğumuzu düşünüyoruz ve zaten sizler de ziyaretlerinizi tamamladığınızda bize hak verecek ve sık sık ziyaret etmek isteyeceksiniz. Spa ile birlikte masaj ve hamam alternatiflerini de deneyimleyebilirsiniz...

Çalışma Saatleri

Haftanın her günü 08:00 - 00:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz

Rezervasyon ve daha fazla bilgi için
Hemen Ücretsiz Arayın!

+90 534 690 45 86
Alanya Hamam Fiyatları
Loading...